ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سلام

در مطلب دوم، روش کسب درآمد از طریق جذب افراد یا همون زیر مجموعه گیری رو توضیح میدم. به نظر من این روش جزء بهترین و ساده ترین روش ها هست که شما میتونید باهاش درآمد خوبی داشته باشید.

سایت های زیادی هستن که از روش جذب زیر مجموعه استفاده می کنن و به کاربرانشون درآمد میدن. اما مشکلی اصلی شون اینه که :

اولا : معلوم نیست که چه افرادی توسط شما جذب شدن و صرفا سایت ها به دادن یک لینک معمولی کفایت می کنن.

دوما : لینک زیر مجموعه گیری این سایت ها هوشمند نیست ، یعنی همون لحظه اگر کاربر ثبت نام کرد یا چیزی از اون سایت خرید ، پورسانت شما حساب میشه ؛ در غیر این صورت نه!!!!

حالا من می خوام یه سایت معرفی کنم که واقعا این دو مشکل رو حل کرده و من ازش خوشم اومده.

سایت UrlMe.ir یه بخش داره تحت عنوان زیر مجموعه گیری ، این بخش یه لینک در اختیار شما قرار میده که می تونید باهاش برای سایت تبلیغات کنید. این لینک هوشمنده ؛ یعنی اگر فرضا شما سایت رو به یه نفر از دوستانتون معرفی کردین و اون فرد از سایت بازدید کرد ، اما فرضا بعد از چند روز دوباره وارد سایت شد و اون موقع فعالیت رسمی شو شروع کرد ، باز هم زیر مجموعه شما هست.

از طرف دیگه سایت خیلی شفاف کار کرده و تمام افرادی که زیر مجموعه شما هستن رو بهتون به همراه میزان درآمد و تاریخ ثبت نام نشون میده. و درآمد کلی از زیرمجموعه گیری هم قابل مشاهده و برداشت هست.

.

سوال : درآمد ما از زیر مجموعه گیری توی سایت UrlMe.ir چقدره؟

جواب : پاسخ این سوال رو از متن خود سایت کپی می کنم و اینجا قرار میدم.

چنانچه شما اقدام به جذب 25 نفـر نمایید و هر یک از آنها دارای 80 لینک درآمـدی با بازدید روزانه 150 مورد باشند، میـزان درآمـد روزانـه شما برابر خواهد بود با : 25 نفـر × 80 لینـک × 150 بازدیـد × 10 ریـال
3.000.000 ریـال = 300.000 تومـان

فکر می کنم که توضیحات دیگه کافی باشه و از شما میخوام که لطف کنید و با لینک زیرمجموعه من در سایت UrlMe.ir ثبت نام و فعالیت کنید تا درآمد خوب و قابل قبولی داشته باشید.

لینک ثبت نام و فعالیت در سایت : https://urlme.ir/on/mohse


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرگ، کسب و کار من است... Shannon دانلود رایگان سوالات تعمیرکار موتور سیکلت درجه2 با جواب پمپ وکیوم مکانیکل سیل Jennifer Krista Brandi Julie Steve